Calendari de Euskal Liga 1 femenina
Jornada 1 (15/10/22 – 16/10/22)
Equip | Data | Parcials | Resultat |
---|---|---|---|
Veure C. V. Sestao Galdakao B.T. | Dis, 15/10/2022 16:30 GMT+2 La Benedicta | 0323252125222500‐‐ | Dis, 15/10/2022 16:30 GMT+2 La Benedicta |
Veure C.V. Gallartaren Ahotsa Hernani Kirol Elkartea | Dis, 15/10/2022 17:00 GMT+2 IES Dolores Ibarruri | 232225252325232025815 | Dis, 15/10/2022 17:00 GMT+2 IES Dolores Ibarruri |
Veure Vialki Jatorkide D’elhuyar Logroño | Dis, 15/10/2022 19:00 GMT+2 Aranalde Pista 1 (Izquierda) | 312516232528262516‐‐ | Dis, 15/10/2022 19:00 GMT+2 Aranalde Pista 1 (Izquierda) |
Veure Universidad de Deusto - Madre de Dios Marierrota Lekeitio | Diu, 16/10/2022 12:30 GMT+2 Madre de Dios | 132025251519252325‐‐ | Diu, 16/10/2022 12:30 GMT+2 Madre de Dios |
Veure Getxo descansa | ‐‐‐‐‐ |
Jornada 2 (22/10/22 – 23/10/22)
Equip | Data | Parcials | Resultat |
---|---|---|---|
Veure Getxo Universidad de Deusto - Madre de Dios | Dis, 22/10/2022 16:00 GMT+2 Fadura | 30251525202725‐‐‐‐ | Dis, 22/10/2022 16:00 GMT+2 Fadura |
Veure Galdakao B.T. Vialki Jatorkide | Diu, 23/10/2022 12:00 GMT+2 Urreta | 312515251614252514‐‐ | Diu, 23/10/2022 12:00 GMT+2 Urreta |
Veure D’elhuyar Logroño C.V. Gallartaren Ahotsa | Diu, 04/12/2022 11:30 GMT+2 Adarraga | 30251225122515‐‐‐‐ | Diu, 04/12/2022 11:30 GMT+2 Adarraga |
Veure Marierrota Lekeitio C. V. Sestao | Dis, 10/12/2022 17:30 GMT+2 Polideportivo municipal de Lekeitio | 312518172525222519‐‐ | Dis, 10/12/2022 17:30 GMT+2 Polideportivo municipal de Lekeitio |
Veure descansa Hernani Kirol Elkartea | ‐‐‐‐‐ |
Jornada 3 (05/11/22 – 06/11/22)
Equip | Data | Parcials | Resultat |
---|---|---|---|
Veure C.V. Gallartaren Ahotsa Galdakao B.T. | Dis, 05/11/2022 17:00 GMT+2 IES Dolores Ibarruri | 131725252319251725‐‐ | Dis, 05/11/2022 17:00 GMT+2 IES Dolores Ibarruri |
Veure Hernani Kirol Elkartea D’elhuyar Logroño | Dis, 05/11/2022 18:15 GMT+2 Hernaniko Kiroldegia pista 2 | 312522252022252520‐‐ | Dis, 05/11/2022 18:15 GMT+2 Hernaniko Kiroldegia pista 2 |
Veure Vialki Jatorkide Marierrota Lekeitio | Dis, 05/11/2022 19:00 GMT+2 Aranalde Pista 1 (Izquierda) | 3025112517252000‐‐ | Dis, 05/11/2022 19:00 GMT+2 Aranalde Pista 1 (Izquierda) |
Veure C. V. Sestao Getxo | Diu, 06/11/2022 12:15 GMT+2 La Benedicta | 03343622252325‐‐‐‐ | Diu, 06/11/2022 12:15 GMT+2 La Benedicta |
Veure Universidad de Deusto - Madre de Dios descansa | ‐‐‐‐‐ |
Jornada 4 (12/11/22 – 13/11/22)
Equip | Data | Parcials | Resultat |
---|---|---|---|
Veure Getxo Vialki Jatorkide | Dis, 12/11/2022 16:00 GMT+2 Fadura | 312522252222252515‐‐ | Dis, 12/11/2022 16:00 GMT+2 Fadura |
Veure C.V. Gallartaren Ahotsa Marierrota Lekeitio | Diu, 13/11/2022 10:30 GMT+2 IES Dolores Ibarruri | 03162513251625‐‐‐‐ | Diu, 13/11/2022 10:30 GMT+2 IES Dolores Ibarruri |
Veure Galdakao B.T. Hernani Kirol Elkartea | Diu, 13/11/2022 12:00 GMT+2 Urreta | 132125251815251825‐‐ | Diu, 13/11/2022 12:00 GMT+2 Urreta |
Veure Universidad de Deusto - Madre de Dios C. V. Sestao | Diu, 13/11/2022 12:30 GMT+2 Madre de Dios | 0316251925232500‐‐ | Diu, 13/11/2022 12:30 GMT+2 Madre de Dios |
Veure descansa D’elhuyar Logroño | ‐‐‐‐‐ |
Jornada 5 (19/11/22 – 20/11/22)
Equip | Data | Parcials | Resultat |
---|---|---|---|
Veure C.V. Gallartaren Ahotsa Getxo | Dis, 19/11/2022 16:30 GMT+2 IES Dolores Ibarruri | 0317251425925‐‐‐‐ | Dis, 19/11/2022 16:30 GMT+2 IES Dolores Ibarruri |
Veure D’elhuyar Logroño Galdakao B.T. | Dis, 19/11/2022 16:30 GMT+2 Adarraga | 03232516252426‐‐‐‐ | Dis, 19/11/2022 16:30 GMT+2 Adarraga |
Veure Hernani Kirol Elkartea Marierrota Lekeitio | Dis, 19/11/2022 18:15 GMT+2 Hernaniko Kiroldegia pista 2 | 03242616252025‐‐‐‐ | Dis, 19/11/2022 18:15 GMT+2 Hernaniko Kiroldegia pista 2 |
Veure Vialki Jatorkide Universidad de Deusto - Madre de Dios | Dis, 19/11/2022 19:00 GMT+2 Aranalde Pista 1 (Izquierda) | 3025152517252100‐‐ | Dis, 19/11/2022 19:00 GMT+2 Aranalde Pista 1 (Izquierda) |
Veure C. V. Sestao descansa | ‐‐‐‐‐ |
Jornada 6 (26/11/22 – 27/11/22)
Equip | Data | Parcials | Resultat |
---|---|---|---|
Veure C. V. Sestao Vialki Jatorkide | Dis, 26/11/2022 16:15 GMT+2 La Benedicta | 03212518252325‐‐‐‐ | Dis, 26/11/2022 16:15 GMT+2 La Benedicta |
Veure Marierrota Lekeitio D’elhuyar Logroño | Dis, 26/11/2022 17:30 GMT+2 Polideportivo municipal de Lekeitio | 312520222525142514‐‐ | Dis, 26/11/2022 17:30 GMT+2 Polideportivo municipal de Lekeitio |
Veure Universidad de Deusto - Madre de Dios C.V. Gallartaren Ahotsa | Diu, 27/11/2022 12:30 GMT+2 Madre de Dios | 312520232525132520‐‐ | Diu, 27/11/2022 12:30 GMT+2 Madre de Dios |
Veure Getxo Hernani Kirol Elkartea | Diu, 04/12/2022 18:00 GMT+2 Fadura | 30251325222523‐‐‐‐ | Diu, 04/12/2022 18:00 GMT+2 Fadura |
Veure descansa Galdakao B.T. | ‐‐‐‐‐ |
Jornada 7 (03/12/22 – 04/12/22)
Equip | Data | Parcials | Resultat |
---|---|---|---|
Veure D’elhuyar Logroño Getxo | Dis, 03/12/2022 16:30 GMT+2 Adarraga | 1325152225925222500 | Dis, 03/12/2022 16:30 GMT+2 Adarraga |
Veure C.V. Gallartaren Ahotsa C. V. Sestao | Dis, 03/12/2022 17:00 GMT+2 IES Dolores Ibarruri | 03222517251425‐‐‐‐ | Dis, 03/12/2022 17:00 GMT+2 IES Dolores Ibarruri |
Veure Hernani Kirol Elkartea Universidad de Deusto - Madre de Dios | Diu, 04/12/2022 11:00 GMT+2 Hernaniko Kiroldegia pista 2 | 31257251222252522‐‐ | Diu, 04/12/2022 11:00 GMT+2 Hernaniko Kiroldegia pista 2 |
Veure Galdakao B.T. Marierrota Lekeitio | Diu, 04/12/2022 12:00 GMT+2 Urreta | 30252225192515‐‐‐‐ | Diu, 04/12/2022 12:00 GMT+2 Urreta |
Veure Vialki Jatorkide descansa | ‐‐‐‐‐ |
Jornada 8 (17/12/22 – 18/12/22)
Equip | Data | Parcials | Resultat |
---|---|---|---|
Veure Getxo Galdakao B.T. | Dis, 17/12/2022 16:00 GMT+2 Fadura | 312520162525182520‐‐ | Dis, 17/12/2022 16:00 GMT+2 Fadura |
Veure C. V. Sestao Hernani Kirol Elkartea | Dis, 17/12/2022 16:15 GMT+2 La Benedicta | 2316252225252025221115 | Dis, 17/12/2022 16:15 GMT+2 La Benedicta |
Veure Vialki Jatorkide C.V. Gallartaren Ahotsa | Diu, 18/12/2022 10:00 GMT+2 Aranalde Pista 1 (Izquierda) | 30251325182510‐‐‐‐ | Diu, 18/12/2022 10:00 GMT+2 Aranalde Pista 1 (Izquierda) |
Veure Universidad de Deusto - Madre de Dios D’elhuyar Logroño | Diu, 05/02/2023 12:30 GMT+2 Madre de Dios | 3224262520192525201513 | Diu, 05/02/2023 12:30 GMT+2 Madre de Dios |
Veure descansa Marierrota Lekeitio | ‐‐‐‐‐ |
Jornada 9 (14/01/23 – 15/01/23)
Equip | Data | Parcials | Resultat |
---|---|---|---|
Veure D’elhuyar Logroño C. V. Sestao | Dis, 14/01/2023 16:30 GMT+2 Adarraga | 131625251111252426‐‐ | Dis, 14/01/2023 16:30 GMT+2 Adarraga |
Veure Marierrota Lekeitio Getxo | Dis, 14/01/2023 17:30 GMT+2 Polideportivo municipal de Lekeitio | 3225202518232521251715 | Dis, 14/01/2023 17:30 GMT+2 Polideportivo municipal de Lekeitio |
Veure Hernani Kirol Elkartea Vialki Jatorkide | Dis, 14/01/2023 18:15 GMT+2 Hernaniko Kiroldegia pista 2 | 03112520252225‐‐‐‐ | Dis, 14/01/2023 18:15 GMT+2 Hernaniko Kiroldegia pista 2 |
Veure Galdakao B.T. Universidad de Deusto - Madre de Dios | Dis, 14/01/2023 20:15 GMT+2 Urreta | 30251725152517‐‐‐‐ | Dis, 14/01/2023 20:15 GMT+2 Urreta |
Veure C.V. Gallartaren Ahotsa descansa | ‐‐‐‐‐ |
Jornada 10 (21/01/23 – 22/01/23)
Equip | Data | Parcials | Resultat |
---|---|---|---|
Veure Galdakao B.T. C. V. Sestao | Div, 20/01/2023 20:00 GMT+2 Urreta | 312426252125142518‐‐ | Div, 20/01/2023 20:00 GMT+2 Urreta |
Veure D’elhuyar Logroño Vialki Jatorkide | Dis, 21/01/2023 16:30 GMT+2 Adarraga | 312516251917252521‐‐ | Dis, 21/01/2023 16:30 GMT+2 Adarraga |
Veure Marierrota Lekeitio Universidad de Deusto - Madre de Dios | Dis, 21/01/2023 17:30 GMT+2 Polideportivo municipal de Lekeitio | 3217252517202525121513 | Dis, 21/01/2023 17:30 GMT+2 Polideportivo municipal de Lekeitio |
Veure Hernani Kirol Elkartea C.V. Gallartaren Ahotsa | Diu, 22/01/2023 11:45 GMT+2 Hernaniko Kiroldegia pista 2 | 3025629272511‐‐‐‐ | Diu, 22/01/2023 11:45 GMT+2 Hernaniko Kiroldegia pista 2 |
Veure descansa Getxo | ‐‐‐‐‐ |
Jornada 11 (28/01/23 – 29/01/23)
Equip | Data | Parcials | Resultat |
---|---|---|---|
Veure C. V. Sestao Marierrota Lekeitio | Dis, 28/01/2023 16:15 GMT+2 La Benedicta | 3225182225252120252018 | Dis, 28/01/2023 16:15 GMT+2 La Benedicta |
Veure Vialki Jatorkide Galdakao B.T. | Dis, 28/01/2023 19:00 GMT+2 Aranalde Pista 1 (Izquierda) | 312514251917252521‐‐ | Dis, 28/01/2023 19:00 GMT+2 Aranalde Pista 1 (Izquierda) |
Veure Universidad de Deusto - Madre de Dios Getxo | Diu, 29/01/2023 12:30 GMT+2 Madre de Dios | 03182518251625‐‐‐‐ | Diu, 29/01/2023 12:30 GMT+2 Madre de Dios |
Veure C.V. Gallartaren Ahotsa D’elhuyar Logroño | Dis, 01/04/2023 17:00 GMT+2 IES Dolores Ibarruri | 132125222525231525‐‐ | Dis, 01/04/2023 17:00 GMT+2 IES Dolores Ibarruri |
Veure Hernani Kirol Elkartea descansa | ‐‐‐‐‐ |
Jornada 12 (04/02/23 – 05/02/23)
Equip | Data | Parcials | Resultat |
---|---|---|---|
Veure Getxo C. V. Sestao | Dis, 04/02/2023 16:00 GMT+2 Fadura | 30251525172515‐‐‐‐ | Dis, 04/02/2023 16:00 GMT+2 Fadura |
Veure D’elhuyar Logroño Hernani Kirol Elkartea | Dis, 04/02/2023 16:30 GMT+2 Adarraga | 131725202525232125‐‐ | Dis, 04/02/2023 16:30 GMT+2 Adarraga |
Veure Marierrota Lekeitio Vialki Jatorkide | Dis, 04/02/2023 17:30 GMT+2 Polideportivo municipal de Lekeitio | 232025182525232517615 | Dis, 04/02/2023 17:30 GMT+2 Polideportivo municipal de Lekeitio |
Veure Galdakao B.T. C.V. Gallartaren Ahotsa | Dis, 04/02/2023 20:15 GMT+2 Urreta | 3025925152512‐‐‐‐ | Dis, 04/02/2023 20:15 GMT+2 Urreta |
Veure descansa Universidad de Deusto - Madre de Dios | ‐‐‐‐‐ |
Jornada 13 (11/02/23 – 12/02/23)
Equip | Data | Parcials | Resultat |
---|---|---|---|
Veure Marierrota Lekeitio C.V. Gallartaren Ahotsa | Dis, 11/02/2023 17:00 GMT+2 Polideportivo municipal de Lekeitio | 30251925232519‐‐‐‐ | Dis, 11/02/2023 17:00 GMT+2 Polideportivo municipal de Lekeitio |
Veure C. V. Sestao Universidad de Deusto - Madre de Dios | Dis, 11/02/2023 19:00 GMT+2 La Benedicta | 30251725162518‐‐‐‐ | Dis, 11/02/2023 19:00 GMT+2 La Benedicta |
Veure Vialki Jatorkide Getxo | Dis, 11/02/2023 19:00 GMT+2 Aranalde Pista 1 (Izquierda) | 3225202325251912251513 | Dis, 11/02/2023 19:00 GMT+2 Aranalde Pista 1 (Izquierda) |
Veure Hernani Kirol Elkartea Galdakao B.T. | Diu, 12/02/2023 11:45 GMT+2 Hernaniko Kiroldegia pista 2 | 312515242625152520‐‐ | Diu, 12/02/2023 11:45 GMT+2 Hernaniko Kiroldegia pista 2 |
Veure D’elhuyar Logroño descansa | ‐‐‐‐‐ |
Jornada 14 (25/02/23 – 26/02/23)
Equip | Data | Parcials | Resultat |
---|---|---|---|
Veure Galdakao B.T. D’elhuyar Logroño | Div, 24/02/2023 20:30 GMT+2 Urreta | 231425202525142624715 | Div, 24/02/2023 20:30 GMT+2 Urreta |
Veure Getxo C.V. Gallartaren Ahotsa | Dis, 25/02/2023 16:00 GMT+2 Fadura | 302582582513‐‐‐‐ | Dis, 25/02/2023 16:00 GMT+2 Fadura |
Veure Marierrota Lekeitio Hernani Kirol Elkartea | Dis, 25/02/2023 17:30 GMT+2 Polideportivo municipal de Lekeitio | 31202525222519251500 | Dis, 25/02/2023 17:30 GMT+2 Polideportivo municipal de Lekeitio |
Veure Universidad de Deusto - Madre de Dios Vialki Jatorkide | Diu, 26/02/2023 11:30 GMT+2 Madre de Dios | 3221252518222525171510 | Diu, 26/02/2023 11:30 GMT+2 Madre de Dios |
Veure descansa C. V. Sestao | ‐‐‐‐‐ |
Jornada 15 (04/03/23 – 05/03/23)
Equip | Data | Parcials | Resultat |
---|---|---|---|
Veure Hernani Kirol Elkartea Getxo | Dis, 28/01/2023 18:15 GMT+2 Hernaniko Kiroldegia pista 2 | 322225252225182125158 | Dis, 28/01/2023 18:15 GMT+2 Hernaniko Kiroldegia pista 2 |
Veure D’elhuyar Logroño Marierrota Lekeitio | Dis, 04/03/2023 16:30 GMT+2 Adarraga | 3228302516112525231513 | Dis, 04/03/2023 16:30 GMT+2 Adarraga |
Veure C.V. Gallartaren Ahotsa Universidad de Deusto - Madre de Dios | Dis, 04/03/2023 17:00 GMT+2 IES Dolores Ibarruri | 132225192525171825‐‐ | Dis, 04/03/2023 17:00 GMT+2 IES Dolores Ibarruri |
Veure Vialki Jatorkide C. V. Sestao | Diu, 05/03/2023 12:00 GMT+2 Aranalde Pista 1 (Izquierda) | 30251525152521‐‐‐‐ | Diu, 05/03/2023 12:00 GMT+2 Aranalde Pista 1 (Izquierda) |
Veure Galdakao B.T. descansa | ‐‐‐‐‐ |
Jornada 16 (11/03/23 – 12/03/23)
Equip | Data | Parcials | Resultat |
---|---|---|---|
Veure Getxo D’elhuyar Logroño | Dis, 11/03/2023 16:00 GMT+2 Fadura | 30251625202619‐‐‐‐ | Dis, 11/03/2023 16:00 GMT+2 Fadura |
Veure Marierrota Lekeitio Galdakao B.T. | Dis, 11/03/2023 17:30 GMT+2 Polideportivo municipal de Lekeitio | 132125252323252025‐‐ | Dis, 11/03/2023 17:30 GMT+2 Polideportivo municipal de Lekeitio |
Veure C. V. Sestao C.V. Gallartaren Ahotsa | Diu, 12/03/2023 12:15 GMT+2 La Benedicta | 30251625202514‐‐‐‐ | Diu, 12/03/2023 12:15 GMT+2 La Benedicta |
Veure Universidad de Deusto - Madre de Dios Hernani Kirol Elkartea | Diu, 12/03/2023 12:30 GMT+2 Madre de Dios | 132517162512251825‐‐ | Diu, 12/03/2023 12:30 GMT+2 Madre de Dios |
Veure descansa Vialki Jatorkide | ‐‐‐‐‐ |
Jornada 17 (18/03/23 – 19/03/23)
Equip | Data | Parcials | Resultat |
---|---|---|---|
Veure D’elhuyar Logroño Universidad de Deusto - Madre de Dios | Diu, 05/03/2023 11:30 GMT+2 Adarraga | 30251225152521‐‐‐‐ | Diu, 05/03/2023 11:30 GMT+2 Adarraga |
Veure C.V. Gallartaren Ahotsa Vialki Jatorkide | Dis, 18/03/2023 17:00 GMT+2 IES Dolores Ibarruri | 13251782510251825‐‐ | Dis, 18/03/2023 17:00 GMT+2 IES Dolores Ibarruri |
Veure Galdakao B.T. Getxo | Dis, 18/03/2023 18:00 GMT+2 Urreta | 132725323420251825‐‐ | Dis, 18/03/2023 18:00 GMT+2 Urreta |
Veure Hernani Kirol Elkartea C. V. Sestao | Dis, 18/03/2023 18:00 GMT+2 Hernaniko Kiroldegia pista 2 | 131225252318252125‐‐ | Dis, 18/03/2023 18:00 GMT+2 Hernaniko Kiroldegia pista 2 |
Veure Marierrota Lekeitio descansa | ‐‐‐‐‐ |
Jornada 18 (25/03/23 – 27/03/23)
Equip | Data | Parcials | Resultat |
---|---|---|---|
Veure Vialki Jatorkide Hernani Kirol Elkartea | Dis, 25/03/2023 19:00 GMT+2 Aranalde Pista 1 (Izquierda) | 312521252314252522‐‐ | Dis, 25/03/2023 19:00 GMT+2 Aranalde Pista 1 (Izquierda) |
Veure C. V. Sestao D’elhuyar Logroño | Diu, 26/03/2023 12:00 GMT+2 Las Llanas | 312519251823252519‐‐ | Diu, 26/03/2023 12:00 GMT+2 Las Llanas |
Veure Universidad de Deusto - Madre de Dios Galdakao B.T. | Diu, 26/03/2023 12:30 GMT+2 Madre de Dios | 232325252125171925915 | Diu, 26/03/2023 12:30 GMT+2 Madre de Dios |
Veure Getxo Marierrota Lekeitio | Dis, 01/04/2023 16:00 GMT+2 Fadura | 31192525232592624‐‐ | Dis, 01/04/2023 16:00 GMT+2 Fadura |
Veure descansa C.V. Gallartaren Ahotsa | ‐‐‐‐‐ |